Single shtresë Polypropylene fibër pleated fishek me kosto të ulët efikasitet të lartë para-filtër (HC) seri

Single shtresë Polypropylene fibër pleated fishek me kosto të ulët efikasitet të lartë para-filtër (HC) seri

Përshkrim i shkurtër:

seri HPP i fishek adoptojnë polypropylene shkrihet membrana çelur. kosto të ulët dhe efikasitet të lartë, me fluks të lartë dhe të jetës të gjatë. rezistencë shumë të mirë të tretësve acid, alkali dhe kimike. përdoret gjeresisht për para-filtrimin ne farmaceutike, kimike të hollë dhe të ushqimit dhe pije. Tipike Filtration Aplikimi i acid dhe alkali pijeve; Para filtrimit të kimik ndermjetem; Para filtrimit të SVP dhe LVP; Para filtrimit të produkteve biologjike; Para-filtrimit të pije dhe verë; Prefiltration ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: hanghai, Ningbo, Qingdao, Shenzhen
 • Termat pagesës: T / T, L / C, PayPal, UNION WESTERN
 • Detail Product

  Produkt Tags

  seri HPP i fishek adoptojnë polypropylene shkrihet membrana çelur. kosto të ulët dhe efikasitet të lartë, me fluks të lartë dhe të jetës të gjatë. rezistencë shumë të mirë të tretësve acid, alkali dhe kimike. përdoret gjeresisht për para-filtrimin ne farmaceutike, kimike të hollë dhe të ushqimit dhe pije.

   

  tipike Aplikimi

  Filtrimit të acidit dhe alkali pijeve;

  Para filtrimit të kimik ndermjetem;

  Para filtrimit të SVP dhe LVP;

  Para filtrimit të produkteve biologjike;

  Para-filtrimit të pije dhe verë;

  Prefiltration të ngrirë tharë pluhur;

  Para filtrimit të pastërti të lartë reagent kimik;

  Fishek filtër i trajtimit të ujit;

  Para-filtrimit të ujit artizanale;

  Sqarimi i pije dhe verë;

   

  karakteristika

  grimcat e mirë e efikasitetit përgjimi> = 85%;

  Stabiliteti kimik i shkëlqyer;

  fluksi të lartë, ndotës kapacitet të lartë, jetës të gjatë;

  85 ℃ sterilizimi ujë të nxehtë;

   

  Struktura e materialit

  Filter media: Polypropylene shkrihet cipë lulëzim;

  Shtresa devijim: fibra polypropylene

  tub Central: Polypropylene, forcimin e ngrohjes rezistencës astar;

  Shell / End cap: Polypropylene

  unazë: silikoni gome / EPDM / fluorous / jashtme gome terafluoroethylene

  Filter Area: ≥0.60m2@ø69, 10 "

   

  gjendja operacion

  Max temperatura:

  A: normal shell Polypropylene dhe qendra tub, ≤60 ℃

  B: predhë polypropylene & astar fole, ≤80 ℃

  Max presioni diferenciale: ndryshim pozitiv presioni 4bar @ 23 ℃

                       Reverse Dallimi presion 2bar @ 23 ℃

  25

  26

  Renditja Informacion

  HEC Precision Up Length fund Cap
  0010 = 0.1um Z = cilindrike mprehtë këndi 25 = 2,5 "
  0022 = 0.22um S = trekëndore fletë 05 = 5 '
  0045 = 0.45um P = Bulkhead 10 = 10 "
  0065 = 0.65um LP = Dy port banesë 20 = 20 "
  0100 = 1.0um LHP = Dy banesë astar çeliku 30 = 30 "
  0300 = 3.0um
  0500 = 5.0um
  0800 = 8.0um PLP = Një port banesë një bulkhead 40 = 40 "
  1000 = 10.0um
  2000 = 20.0um tipit G = Rezistencë ndaj nxehtësinë
  3000 = 30.0um
  5000 = 50.0um
  100K = 100.0um

   

  tub Central Poshtë unazë port     
  Parazgjedhur = PP D = 226 normal S = gome silikoni
  H = Çelik E = 226 V normal = fluorit gome
  T = Forconi nxehtësisë rezistencë astar DH = 222 unaza çeliku jashtme Y = EPDM gome
                           EH = 226 jashtme unaza çeliku F = NBR
                   AD = 222 OH special = terafluoroethylene jashtme gome
                 AE = 226 të veçantë
                 C = 215 normal
                 F = 220 normal
                 DN = 220 astar çeliku Inner
                 EN = 226 astar brendshme çeliku

   


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !