Profili i kompanisë

Profili i kompanisë

teknologji makineri Shanghai Gorun Co. Ltd rrjedhin nga GESHI fabrika element filter, e themeluar në vitin 1993.

Enterprise Integrimi: kërkimin shkencor, prodhimit dhe shërbimeve teknike.

Produktet plotësojnë PMP dhe standarde Amerika FDA, e përdorur gjerësisht në farmaceutike, bioengineering, ushqim dhe pije, industria petrokimike, etc.Industries elektronike,

Specilized në ndarjen solid-lëngshme, ndarjen e avullit-solid, filtrimit sterile, koncentrim dhe pastrimin e ujit.

Me ISO-9001: 2000 Certifikata, element filtër dhe banesave janë të prodhuara në mënyrë rigoroze sipas GMP kërkesë
Gas / lëngshme sterile dhe filtër janë posaçërisht pranuar mirë nga ndërmarrja farmaceutike.
Koncepti ynë : BËJE PRODUKTET cilësi të lartë, të ofruar shërbim profesional!
A çdo gjë që ne mund të bëjmë për t'i shërbyer çdo klient, rriten së bashku me klientët!

zhant


WhatsApp Online Chat !