• 1
 • 2
 • 3
 • përpunimit cartridge

  përpunimit cartridge

 • ekspozitë

  ekspozitë

 • përpunimit të strehimit

  përpunimit të strehimit

pse zgjedhin Gorun

· Që nga viti 1993, me histori të gjatë dhe të akumulimit të teknologjisë
· mbështetje Validation shërbimit
· ka më shumë se një mijë kompani janë duke përdorur filtrin tonë

Lexo më shumë

Featured produktet

Kompania lajmeve

 • Industria farmaceutike
  02/06/17

  Industria farmaceutike

  filtrimit aseptike, sqarim filtrimit dhe filtrimit terminal në industrinë farmaceutike. Shgorun Co. ofron sanitare inox strehim filtër çeliku me fishek filtër të filtrimit farmaceutike të ndryshme ...
  Lexo më shumë
 • Ushqim dhe pije industri
  05/05/17

  Ushqim dhe pije industri

  Specially for treatment of bottled water or water for food&beverage. Typical: Bottle water Juice Beer / wine Solid-liquid separation
  Lexo më shumë
 • Industria kimike
  04/05/17

  Industria kimike

  Pre-filtration of high purity chemical reagent Clarification filtration of chemical raw materials, organic solution Chemical catalyst recovery
  Lexo më shumë

Faleminderit për kohën tuaj

WhatsApp Online Chat !