Профил на компанијата

Профил на компанијата

Шангај Gorun машини технологија копродукции, ООД добиени од GESHI филтерот фабрика, која е основана во 1993 година.

Претпријатие интеграција: научно истражување, производство и техничката служба.

Производи ги исполнуваат ДПП и стандардни Америка ФДУ, широко се користат во фармацевтската, биоинженеринг, храна и пијалаци, петрохемиски индустрија, електронската etc.Industries,

Specilized во солидна течност поделба, поделба паро-цврсти, стерилна филтрација, концентрација и прочистување на водата.

Со ISO 9001: 2000 сертификатот, филтер елемент и домување се произведени исклучиво во согласност со барањата на GMP
гас / течност стерилни и филтер се посебно добро примени од страна на фармацевтските претпријатија.
Нашиот концепт : да се направи со висок квалитет, обезбеди професионална услуга!
Дали она што можеме да направиме за да им служи на секој клиент, растат заедно со клиенти!

zhant


WhatsApp Online Chat !