• 1
 • 2
 • 3
 • обработка кертриџ

  обработка кертриџ

 • изложба

  изложба

 • обработка на домување

  обработка на домување

Затоа изберете Gorun

· Од 1993 година, со долга историја и технологија акумулација
· валидација услуги за поддршка
· Има повеќе од илјада компании се користи нашиот филтер

Прочитај повеќе

Избрана производи

компанијата Вести

 • фармацевтската индустрија
  02/06/17

  фармацевтската индустрија

  Стерилен филтрација, појаснување филтрација и терминал филтрација во фармацевтската индустрија. Shgorun копродукции нуди санитарни нерѓосувачки челик филтер домување со филтер кертриџ за филтрација различни фармацевтски ...
  Прочитај повеќе
 • Храна и пијалок индустрија
  05/05/17

  Храна и пијалок индустрија

  Specially for treatment of bottled water or water for food&beverage. Typical: Bottle water Juice Beer / wine Solid-liquid separation
  Прочитај повеќе
 • хемиската индустрија
  04/05/17

  хемиската индустрија

  Pre-filtration of high purity chemical reagent Clarification filtration of chemical raw materials, organic solution Chemical catalyst recovery
  Прочитај повеќе

благодарност за вашето време

WhatsApp Online Chat !